Duben 2012

Rakev ve výtahu (Video)

24. dubna 2012 v 22:10 | Radičik |  Zábava
Srandičky, srandičky. Na monitoru to vypadá legračně, ale být tak v tom výtahu, nevím, nevím.
Pro některé to musel být silný zážitek. Vstoupit nevinně do výtahu, na poslední chvíli jako doprovod dostat rakev, která se ještě snadno otevírá...
Opravdu se divím, že z toho někteří neměli infarkt! Posuďte sami, zda už nebyly překročeny hranice únosnosti lidského zdraví.

Minulost - hodný i zlý potápěč!

24. dubna 2012 v 20:21 | Radičik |  Téma týdne
Jako rub a líc. I naše vzpomínky mohou mít dvě naprosto odlišné tváře. Pokud naši minulost přirovnáme k potápěči, může pro nás vykonat dvě služby. Buď nás dokáže stáhnout na samé dno nebo nás dokáže vysvobodit a posunout výš.

Jak zhubnout trvale? 1.část

23. dubna 2012 v 11:41 | Radičik |  Zdraví a krása
Mít štíhlou postavu, to není jen otázka krásy. Štíhlá linie má vliv na naše zdraví, sebevědomí, pocity i celkový postoj k životu. Jak ji ale docílit, pokud celý život bojujeme s nadváhou? Možností je celá řada, vždyť s recepty na hubnutí se doslova roztrhl pytel. Napadlo Vás ale někdy: Proč se stále objevují nové a nové diety, když každá z nich je stoprocentní? Vždyť pokud nějaká dieta opravdu funguje, není přece zapotřebí už vymýšlet další...

Banánovník – exotika v pokoji

20. dubna 2012 v 15:00 | Radičik |  Rady a inspirace

Už jste někdy jedli nezralá jablka? To je záběr na zuby, viďte? A teď si představte, že byste otrhali všechna nezralá jablka, ošetřili je chemicky, aby vydržela dlouhou cestu a poslali je skoro přes půl zeměkoule daleko. Asi budete souhlasit, že výsledné jablko, do kterého se tam někdo zakousne, bude mít k tomu našemu přirozeně dozrávajícímu jablku hodně daleko.

Světlo - naděje i nepřítel

19. dubna 2012 v 12:19 | Radičik |  Téma týdne
Ačkoli je světlo převážně symbolem naděje, ne vždy je tak vnímáno. Pro někoho může světlo znamenat něco tajúplného, a někdy dokonce může působit jako velký nepřítel. Podívejme se na tři pohledy, jak může být světlo vnímáno.

Záhadný předmět v kapse

18. dubna 2012 v 19:05 | Radičik |  Historie
Tento článek poukazuje na trnitou cestu, která mnohdy vede k pokroku. Kolik obětí, zranění a někdy i životů již dokázali vědci přinést, jen aby příští generace mohly být vzdělanější a mohly výsledky jejich těžce získaných poznatků využít k pokroku. Ne jinak tomu bylo v případě jistého nositele Nobelovy ceny.

Nebožtíka taxi nebere! (Video)

18. dubna 2012 v 14:25 Zábava
Kdybyste byli taxikářem, svezli byste mrtvolu? Pokud se vžijete do těchto pocitů, jistě budete lépe chápat reakci taxikářů, kteří se stali obětí skryté kamery. Jihoafričan Leon Schuster opravdu neví, kam až může ve svém humoru zajít.

Pojídač kober

17. dubna 2012 v 22:55 | Radičik |  Příroda
Tento úžasný elegán se na první pohled zdá snadno zranitelný a pomalý. Ve skutečnosti se před ním ale třese i samotná kobra. Pro tuto převahu je v jistých zemích používán jako domácí hlídač.

Šílenost na hranicích (Video)

15. dubna 2012 v 22:13 Zábava
Na našich hranicích se občas také děly věci, ale co je to proti tomu, co se děje na hranicích mezi Indií a Pákistánem. Po otevření našich hranic jim můžeme jen tiše závidět. A nejen my. Takovou podporu publika by jim jistě závidělo nejedno sportovní mužstvo.

Klukovský sen

15. dubna 2012 v 21:29 Úvod
Srdečně Vás na mém blogu vítám!

Možná si říkáte, proč zrovna levné štěstí? Dovolte mi krátké vysvětlení.
Už jako malý kluk jsem toužil být v životě šťastný a v tom věku věřil, že šťastný znamená být bohatý. A věřte nevěřte, můj dětský sen se mi málem splnil.